Branky: 28. Turek, 42., 87. Ibe, 63. Kučaba - 36., 37. Jelínek J.

ŽK: Ibe, Laštovka, Braný - Novák, Jelínek M.

Diváci: 120

SK Benešov: Beník - Večera (61. Braný), Zákostelský, Kucalas, Vrňák - Adjei - Kučaba (84. Afanasenko), Žák, Laštovka (90. Zoubek), Turek (70. Farkaš) - Ibe (88. L. Balata

SK Zápy: Straka - Hakl, Pavlík, Petrů, M. Novák (70. Kalaš) - Hron (76. Lukashov), Jelínek M., Pávek (48. Kovařík), Svoboda, Jelínek J. - Matějka

Vstup do zápasu měly lepší Zápy a 25 minut se tlačily před benešovskou branku, ale dvě střely Matějky a jedna Svobody nenašly správný cíl. Domácí přežili tlak a z první akce udeřili, když Turek po kolmici Laštovky překonal Straku. Jenže benešovská radost netrvala dlouho a J. Jelínek během dvaceti vteřin, po dvou rychlých brejcích, otočil skóre na 1:2. V závěru poločasu, ale domácí po rohu Kučaby vyrovnali, když hlavičku Zákostelského ještě Straka vyrazil a dorážející Ibe vše jistil - 2:2.

Po změně stran chtěly oba týmy rozhodnout. Hostujícího J. Jelínka vychytal Beník, jenž si poradil i se střelou Svobody a následná dorážka M. Jelínka šla nad. Na druhé straně měl zlom v zápase na hlavě Turek, ale z malého vápna přehlavičkoval branku. Domácí udeřili v 63. minutě, poté co Straku prostřelil Kučaba. V závěrečných minutách domácí navýšili své vedení, když Ibe na půli obral o míč stopera Pavlíka, obešel brankáře a vsítil čtvrtý gól.

Další kolo ČFL je na programu již tuto středu, když zajíždíme do Jiren. Utkání má výkop v 16:30 hod.