Branky: 15., 62. Petrů (obě pen), 70. Putz, 75. Matějka

ŽK: Svoboda, Matějka - Veselka, Kraják

Diváci: 158

SK Zápy: Straka - Hron, Pávek, Petrů, Hakl (78. Kalaš) - Jelínek J., Jelínek M., Pavlík (85. Kovařík), Putz (74. Novák), Svoboda (87. Lukashov) - Matějka (89. Pergl)

SK Převýšov: Vízek - Veselka, Sedláček, Černý, Špidlen - Zezula, Krejčík, Labík, Kraják, Věchet - Novák (70. Runkas)

Začátek utkání nepřinesl žádné šance, obě mužstva se snažila kombinovat, ale vše končilo před oběma šastnáctkama. Až ve 14. minutě dostal Hakl míč od brankáře Straky, potáhl ho na půlicí čáru a šajtlí alá Rosický našel Putze, který si strčil míč před vyběhnuvším golmanem, kterému nezbývalo nic jiného než faulovat. Byla z toho jasná penalta. K ní se postavil Petrů a s přehledem proměnil. 1:0. Ve 21. minutě měl na kopačce druhý gól Honza Jelínek, ale brankář Vízek jeho krásnou střelu zpoza vápna pod břevno neskutečným zákrokem chytil. Ve 38. minutě měli hosté možnost srovnat z pokutového kopu, když fauloval Svoboda, ale Labík přestřelil. Hosté měli další možnost na vyrovnání o 2 minuty později, kdy se tváří v tvář Strakovi objevil Novák, ale Straka včasným vyběhnutím nedal hostujícímu útočníkovi šanci. Do šaten se tak šlo za příuznivého skóre 1:0.

Druhý poločas začal tak jako první. Bez šancí na obou stranách. Až v 62. minutě zahrál hostující hráč ve vápně evidentně rukou a sudí Drábek nekompromisně ukázal na značku pokutového kopu. K exekuci se postavil opět Petrů a znovu nedal Vízkovi šanci. 2:0. V 70. minutě zvýšil na 3:0 Putz. Svoboda vybojoval míč u postraní čáry, posunul ho Hronovi, jehož centr odvrátil brankář Vízek pouze k nohám Putze, který nekompromisně propálil vše co mu stálo v cestě. O 5 minut později bylo ještě veseleji. Po dlouhém výkopu od brány Strakou se na levé straně dostal k míči Honza Jelínek, zbavil se obránce a z brankové čáry našel zpětnou přihrávkou z druhé vlny nabíhajícího Matějku, pro kterého to byla již snadná práce. Zbytek utkání se již dohrával. Zápas jsem tedy vyhráli 4:0 a připsali jsme si tak 2. výhru v řadě a celkem 3. čisté konto.

V dalším kole ČFL  se představíme v sobotu ráno v 10:15 hod na hřišti FK Slavoj Vyšehrad.