Branky: 29. Pávek, 73. Petrů (pen), 89. Lukashov

ŽK: Straka, Hron, Petrů, Jelínek M. - Eliáš, Balšánek, Ježdík, Vybíral, Procházka

Diváci: 150

SK Zápy: Straka - Hron, Pávek, Petrů, Hakl - Jelínek J. (Lukashov), Pavlík, Putz (82. Kovařík), Jelínek M., Svoboda (90. Jíra) - Matějka (86. Novák)

FK Králův Dvůr: Vávra - Petr, Šilhavý, Hell, Zelenka (61. Dochtor) - Kraus, Eliáš, Balšánek, Soldát, Ježdík (65. Procházka) - Hájek (77. Vybíral)

Začátek utkání se nám moc nepodařil, hosté měli balón více na kopačkách, ale žádnou šanci si nevytvořili.  Ale byli jsme to my, kdo zahrozil jako první. Odražený míč si našel cestu k Martinu Jelínkovi, který pohotově zakončil a Vávra na poslední míč vytěsnil mimo tři tyče. Od té doby jsme přvzali iniciativu. Na těžkém terénu, kde se nedalo skoro vůbec kombinovat jsme zjednodušili hru, sbírali odražené balóny a tím jsme dostávali Cábelíky pod mírný tlak. Straka zasahoval jen proti propagačním střeleckým pokusům. Po půlhodině hry jsme vedly. Pávek se dostal po rohovém kopu ke střele a s přispěním hostujícího obránce dokázal propálit Vávru - 1:0. Další průběh půle toho mnoho zajímavého nenabídl.

Druhý poločas začal tak jako ten první. Aktivnější byli hosté, kteří si vytvářeli jednu standartní situaci za druhou, ale domácí obrana si se vším poradila a Straka nemusel vůbec zasahovat. V 72. minutě poslal Kraus k zemi ve vápně Jana Jelínka, míč si vzal Jiří Petrů a tradiční exekutor nezaváhal ani tentokrát - 2:0. Pak už jsme si výsledek zkušeně hlídali. V samotném závěru se nám podařilo ještě udeřil, když čerstvý Lukashov, který byl na hřišti 30 vteřin, ukázal perfektní kopací techniku a z trestného kopu upravil na 3:0. V utkání jsme zaslouženě zvítězili 3:0.

V posledním kole zajíždíme v sobotu ráno do Písku.