Branky: 3. Makovský - 6. Jelínek, 69. Putz

ŽK:

Diváci:

SK Český Brod:

SK Zápy: Straka (60.Terč) - Vorasický (46. Hakl), Pávek, Petrů, Kovařík - Veselý (60. Pergl), Pavlík, Jelínek (46. Novák), Putz, Svoboda (46. Brian) - Matějka (46. Hejný)

V posledním utkání turnaje na Meteoru jsme v Čelákovicích na přírodní trávě porazili divizní SK Český Bros 2:1. Do utkání jsem vstoupili špatně a po první standardní situaci ve třetí minutě jsem prohrávali 1:0, když jsem nedokázali na zadní tyči pohlídat Makovského. Také my jsme dookázali využít svoji první standardku. Na rohový kop Svobody si na zadní tyči naskočil Jelínek a nedal Drápelovi šanci. Po zbytek prvního poločasu se hrál velmi nepřesný fotbal, který hodně ovlivnil terén. Naši hráči se dostali do několika šancí, ale ani Veselý a dvakrát Petrů nedokázali brodského golmana Drápelu překonat. To se podařilo až Putzovi ve druhém poločase, když se po pěkné akci ocitl sám před golmanem a s klidnou hlavou uklidil míč přesně k tyči. Do konce zápasu se již skóre nezměnilo.

Na turnaji jsem tak obsadili konečné druhé místo.