V Benátkách jsme prohráli gólem z 1. minuty

SK Benátky nad Jizerou – SK Zápy 1:0  (1:0)

ŽK: 49. Petrů (Zápy)

Diváci: 300

SK Benátky nad Jizerou: Michňa - Tvrzník, Borovička, Hošťálek, Sudek - Boček (87. Mižič), Walter, Radosta (72. Jäger), Knobloch (90. Kocourek), Horák (81. Kraus) - Synek (72. Šíma)

SK Zápy: Straka - Vorasický (46. Veselý), Petrů (77. Jelínek), Pávek (83. Doležal), Kovařík (77. Novák) - Hakl, Pavlík (46. Hejný), Putz, Svoboda, Leiner - Matějka

O výsledku utkání rozhodla již první minuta, kdy se Synek otočil kolem Petrů a křižnou ranou nedal Strakovi šanci. Od té doby domácí kralovali a nedali našim hráčům žádnou šanci ke vstřelení branky. Naše hra nebyla dobrá, vůbec jsme nedokázali ohrozit domácího Michňu. Domácí tak zaslouženě vyhráli 1:0.

Hodnocení trenérů:

Trenér P. Jícha (Benátky): „Hned v první minutě utkání jsme vstřelili úvodní branku, která nám pomohla zejména po psychické stránce. Po smolném zápase na Vyšehradé jsme takovýto impuls potřebovali. V prvním poločase jsme mohli utkání rozhodnout, ale bohužel jsme další, z minimálně tří šancí, neproměnili. Ve druhé půli měly kvalitní Zápy územní převahu. Náš tým však velmi dobrou defenzivou soupeři branku vstřelit nedovolil. Podle mého názoru jsme dnes soupeře nepustili ani do vyložené brankové příležitosti. Jsou to naše první jarní body, které jsou pro nás velmi cenné."

Trenér M. Mašek (Zápy): „Z naší strany to byl katastrofální výkon. Benátky vyhrály zaslouženě. Takhle jsem ještě náš tým hrát neviděl a doufám, že už nikdy neuvidím. V naší hře se projevilo zimní oslabení. Noví hráči, kteří v přestávce přišli, nesplňují naše představy. Máme ještě čtrnáct dní na to, abychom nějak tým posílili a možná k tomu sáhneme. Je to obrovská ostuda celého zápského fotbalu. Poprvé v životě jsem nešel po zápase do kabiny za hráči a ihned opustil areál. Znovu opakuji, nemělo to nic společného se hrou, kterou se chceme prezentovat. Benátečtí více chtěli a zaslouženě vyhráli, takto se hraje o záchranu."