ŽK:  Pavlík - Čáp, Škrovánek, Vondráček, Vandas

Diváci: 180

SK Zápy: Straka - Hakl, Petrů, Pavlík, Novák (84. Hejný) - Vorasický (84. Kovařík), Jelínek, Putz, Veselý, Liener - Matějka

SK Viktorie Jirny: Čáp - Čepelák, Kejha, Hruška, Procházka - Škrovánek (78. Stöckner), Ježdík, Pokorný (53. Kocourek), Vondráček (87. Parys), Vandas (76. Awuku) - Melechovský

Jirny se po úvodních minutách osmělily k útočným akcím a jejich snaha vedla k odpískání penalty v jejich prospěch. K její exekuci se přihlásil Aleš Melechovský a přidal další trefu do své obsáhlé sbírky - 0:1. Domácí hráči se snažili svému sokovi vyrovnat a v několika pasážích hry si vytvořili i tlak. Toho využili k vyrovnání. Dvě minuty před koncem prvního poločasu, skvěle zahraný volný kop usměrnil za záda Čápa domácí Jiří Petrů - 1:1. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu.
Po šesti minutách druhého poločasu Zápy otočily výsledek. Jejich aktivita přinesla ovoce a Tomáš Matějka odšpuntoval euforii - 2:1. Ta ale nevydržela dlouhou dobu, hosté využili jednoho z rychlých protiútoků, na jehož konci byl přesný střelec Pavel Vandas - 2:2. Deset minut trvalo čekání na další gól, tentokráte využily i Zápy rychlého protiútoku a Tomáš Matějka přidal druhou trefu v zápase - 3:2. Jirny tentokráte s vyrovnáním dlouho neotálely, po dvou minách a rohovém kopu vyrovnal Luboš Hruška - 3:3. Zápas už spíše pádil do nerozhodného konce, ale derby našlo svého vítěze. Pět minut před koncem zápasu kopaly Jirny rohový kop, střídající Radek Stöckner udržel Viktorii v boji o první místo a zároveň rozhodl o vítězi - 3:4.