TJ Sokol Škvorec - SK Zápy "B" 2:1 pen

TJ Sokol Škvorec - SK Zápy "B" 2:1 np.
Branky: Titěra
Sestava Záp: Terč - Tuháček, Hradecký L., Dvořák, Veselý ml - Kubelka, Veselý st., Ryšánek, Svoboda, Mašek M. - Stupka
Střídali: Švadlenka za Kubelka, Titěra za Svoboda

V 5. kole okresního přeboru jsme zajížděli do Škvorce se kterým jsme měli stejný počet bodů. Těžko se mi hledají slova, jak tento zápas zhodnotit, protože na hřišti domácího celku by možná nedohrál v 11 lidech ani soubor jedenácti Mirků Dušínů... První žlutou kartu jsme viděli již ve 30 vteřině zápasu...A tento nastavený trend sudího Horníka pokračoval až do poločasu. Možná pana Horníka sledovali skauti rozhodčích z první HET ligy a když viděli jeho cit pro hru, žasli údivem jaktože takového ostříleného borce ještě nemají na soupisce sudích pro první a druhou ligu:-) Domácí jsme za celý první poločas nepustili do vážné šance, naopak my jsme byli tím fotbalovějším týmem s pár šancemi na kopačkách.
Do druhého poločasu jsme bohužel nevstoupili dobře a v 54.minutě jsme inkasovali. O deset minut později jsme přišli o vyloučeného Stupku a otazník nad dalšími vyloučenými hráči visel ve vzduchu. Neztratili jsme charakter, víru ani fotbalovost a i v deseti jsme se hnali za vyrovnáním..... V 75. minutě vletěl do vápna domácích Ryšánek, kde byl faulován a měla tak následovat penalta pro Zápy. K překvapení všech rozhodčí ukázal hostujícímu hráči žlutou kartu za simulování. Do útoku jsme vysunuli našeho stopera Lukáše Hradeckého a tento tah vyšel dokonale. Lukáš připravil svým důrazem a rychlostí gól pro Milana Titěru, pro kterého nebylo složité trefit prázdnou branku. Na otočení stavu jsme už opravdu neměli síly a následovali tak penalty. To už byl ale ze střídačky vyhozený i vedoucí mužstva Pavel Kotek.
Postupně za nás proměnili: Hradecký L., Veselý st., Ryšánek, Veselý ml.
Neproměnili: Mašek M., Tuháček a Švadlenka

Škoda, že jsme nevyužili tři mečboly k získání 2 bodů a vezeme do Záp pouze jediný. Možná jak by řekl Pepa Hnátek....Jste dřeváci, a proto hrajete okres:)

Tak příští víkend na viděnou v domácí Teletník Aréně.