TJ Kunice "B" - SK Zápy "B" 3:2 np

Zapske béčko se v předposledním podzimním kole představilo na hřišti Kunic. Do zápasu jsme bohužel nastoupili pouze s deseti hraci. Jakoby to na hřišti ale nebylo znát. Zapsti skvěle bránili a pokoušeli se vyrážet do rychlých brejku. První poločas skončil výsledkem 0:0, ale troufnu si říct ze Zapy měli více brankových příležitosti. Do druhé půle jsme nastoupili s úmyslem ujmout se vedení, ale bohužel jsme dostali náhodnou branku. Vyrovnání přinesla penalta po faulu na Pedra, a Veselý st. se z pokutového kopu nemylil - 1:1 a pokračovalo se dále. Cítili jsme šanci a dále jsme se pokoušeli dostávat před branku Kunic. Paradoxne z brejku domácích jsme inkasovali druhou branku - 2:1. I v deseti lidech jsme ale neskladali zbraně a odměnou nám byla branka na 2:2, když se po krásné akci po ose Veselý st.-Stupka trefil kapitán Lukas Hradecký.
Bohužel penalty se nám tentokrat nepovedli a proto si z Kunic vezeme 1 bod.

Chtěl bych poděkovat všem kdo na dnešním zápase byli, protože to bylo od každého hráče odmakane na 100% a i v deseti lidech jsme odvedli více než slušný výkon!!!

Branky Zap: Veselý st., Hradecký L.
Penalty proměnili: Hradecký L., Veselý ml.,
Nepromenili: Stupka, Terč
Sestava Zap: Terč - Dvorak, Pedro, Hradecký L., Veselý ml. - Svadlenka, Veselý st., Kubelka, Matejicek - Stupka