SK Zápy "B" - SK Kostelec u Křížku 7:3

Zápy B - Kostelec u Křížku 7:3 (2:1)

 

Zápské béčko v posledním kole podzimu hostilo na hřišti na Xaverově tým z Kostelce u Křížků. B tým se musel obejít bez svého manažera Františka Maška, pod kterým zápská Benfika skončila po podzimu o jeden bod na druhém mistě, který se vydal na dalekou cestu do prosluněného Miami. Za to zápští mohli ve svém týmu premiérově přivítat legendu Karla Pitáka, který si šel vyzkoušet jak ze se to ten okres hraje.
Jako první sice udeřili z kraje zápasu hosté, ale to se zkušenými fotbalisty ze Záp nic neudělalo. Naopak, Benfika rozjížděla své pověstné tiky-taka a bavila tak nadšenou skupinku věrných zápských fanoušků Výsledek zápasu byl jednoznačný a to v poměru 7:3 pro Zápy. 
Hattrickem se blýsknul Milan Macek, dvěma góly Lukáš Hradecký. A po jedna brance přidali Roman Veselý st. a Karel Piták. 
Tímto bych chtěl poděkovat všem klukům z béčka, kteří chodili celý podzim, novým posilám Lukáši Kubelkovi, Danu Švadlenkovi a Honzovi Ryšánkovi kteří zapadli do našeho stylu tiky-taka, klukům z áčka kteří chodili pomáhat, manažerovi Fandovi Maškovi, a rodičům Hradeckým, kteří nevynechali jediný zápas naši rezervy. 
Tak jsme "druhý" no a co:))) 
A těšíme se zase na jaře!