Vítězná generálka proti Viktorii Plzeň B

Konečně sobota 24.7.2021 otevření nově zrekonstruované sportovní arény v Teletníku v Zápech. Od tohoto dne nese název sportovní areál Fandy Maška. Zde je na místě poděkovat všem sponzorům za podporu, funkcionářům SK Zápy a především celé rodině Maškových. Tento den jsme využili jako generálku před novým ročníkem ĆFL. Soupeřem nám byl tým FC Viktoria Plzeń B ,mužstvo hrající ĆFL skupina A. Jako prověrka před prvním kolem, kdy přivítáme Duklu Praha B, bylo mužstvo Plzně zdatným soupeřem. Náš tým vstoupil do utkání velmi dobře. Již ve třetí minutě jsme se ujali vedení, kdy po dobře zahrané standardní situaci M. Jelínkem otevřel skóre zápasu Matyáš Kubů. Náš tým pokračoval v soustředěném výkonu, jenž vyústil v 9.minutě znovu po asistenci M. Jelínka v druhou branku v síti soupeře. Autorem gólu byl Patrik Kavalír.Ve 13. minutě utkání snížili hosté po nedorozumění v naší obraně, zásluhou Chromého. Ve 23. minutě po spolupráci dvojice Kubů-Kavalír zvýšil na 3:1 dobře hrající Matoušek. S tímto skórem skončil první poločas. Do druhého poločasu využili oba trenéři možnost střídání. V 68. minutě se naplnilo fotbalové pravidlo nedáš-dostaneš. Po několika šancích našich hráčů, dokázali hosté snížit Korelusem na konečných 3-2.