TJ Sokol Živanice - SK Zápy 4:1 (1:1)

Nepovedené utkání na hřišti Sokola Źivanic. Již ve 2.minutě utkání inkasujeme branku, po nedúrazu v naší obraně. Domácí se snažili i nadále využít své situace po vstřelené brance. Postupem času jsme vyrovnali hru. V 14. minutě prvního poločasu, po krásne akci našich hráců vyrovnal skóre utkání střelou Patrik Kavalír. V 21. minutě dochází k nucenému střídání, kdy Patrika Růžka nahradil Michal Pávek. Do konce prvního poločasu je hra vyrovnaná. Na konci poločasu, po akci Pepy Eliáśe se do golové situace dostal Matyáš Kubů. Také vstup do 2. poločasu byl ve znamení vyrovnané hry s množstvím nepřesností na obouch stranách. V 67.minutě po naší chybě ve středu hřiště zvyšují domácí na 2-1. V 71.minutě vstupuje do hry hlavní rozhodčí a nařizuje po běžném souboji v našem pokutovém uzemí penaltu. Z té domácí zvyšují na 3-1. Přestože se naši hráči i nadále snáží vyrovnat skóre utkání a vytvořili si gólové situace, domácí se našemu tlaku ubránili. V závěru utkání pak po rychlé akci domácí zvyšuji na konečných 4-1.

Úvodní sestava: K.Hrubeš - V.Hron, P.Růžek, L.Koutenský, L.Woitek, P.Putz(c), J.Eliáš, M.Matoušek, K.Janko, P.Kavalír, M.Kubů

Během utkání střidali: M.Pávek, T.Matějka, V.Čičatka