1. kolo MOL Cup: Dvůr Králové - SK Zápy 0:5

MOL Cup. Dlouhá cesta na pohárové utkání. Dvůr Králové-SK Zápy.0-5 Mise splněna, mužstvo k utkání přistoupilo velmi zodpovědně a s touhou po dobrém vysledku. Trenér Doležal i přes velkou marodku mužstvo na utkání dobře připravil. Již od prvních minut utkání naši hráči i přes snahu domácích přesně plnili danou taktiku. To se ukázalo i v průběhu prvního poločasu. Postupně narůstalo skóre utkání v náš prospěch, kdy se postupně trefili Hron, navrátilec do sestavy Jirka Duben a T. Matějka. Do druhého poločasu vystřídal v brance K.Hrubeše zkušený Ivo Doležal, jenž také udržel čisté konto. A J. Dubna vystřídal Ondra Vencl, nová tvář v našem týmu. Domácí se i přes nepříznivé skóre snažili vstřelit branku, ale naše obrana fungovala spolehlivě. Našim hráčům se zásluhou kvalitních a rychlých protiutoků dařilo navýšit skore utkání. Na 4-0 zvýšil aktivně hrající K.Janko. Poslední branku si po rychlém brejku P. Kavalíra vstřelil do vlastní sítě obránce domácích.

Sestava SK Zápy: Hrubeš (46. Doležal) - Woitek, Duben (46. Vencl), Koutenský, Ćičatka, Eliáš, Janko, Kavalír, Hron, Kubů (66.minuta Putz), Matějka