SK Zápy - FK Pardubice B 3:1 (3:0)

Další utkání ĆFL skupiny B SK ZÁPY - FK PARDUBICE B 3-1. Tak jako v předchozím domácím utkání se Zbuzany začalo naše mužstvo velice aktivně. Trenér Doležal dal důvěru do začátku zápasu sestavě, která byla i v úvodu v zápase předchozím. Již krátce po úvodním hvizdu rozhodčího mělo naše mužstvo gólové příležitosti - akce po ose J. Duben - P. Kavalír volala po vstřelení branky. V 11. minutě se znovu ocitl v šanci P. Kavalír, brankář hostí míč vyrazil k T.Matějkovi, který ze 40 metrů vrátil míč do sítě hostů 1 - 0. Náš tým měl i nadále převahu, která vedla k vstřelení dalšího gólu, jehož autorem byl aktivní a pohyblivý K.Janko 2-0. Po několika standartních situacích u branky Pardubic došlo k faulu v pokutovém uzemí, následovala penalta. K provedení se v 35. minutě postavil V.Hron, brankář hostí vyrazil, ale na dorážku M .Jelínka již nedosáhl 3-0. Tímto skorem skončil první poločas. Do druhé půle vstoupilo naše mužstvo se stejným záměrem, i nadále být aktivní. Snaha obou týmů bylo postupně ovlivněna prudkým deštěm. Přesto bylo na obou stranách hřiště několik šancí ke vstřelení další branky. Úspěšnější byli hosté, kteří po několika našich chybách snížili na 3-1. V teto fazi utkání byli hostující hráči pohyblivější, aktivnější a měli další šanci, kdy těsně před naší brankou zachrańoval Jirka Duben. V následném protiútoku měl velkou gólovou šanci P. Kavalír, ale minul branku hostí.

Sestava Záp: Hrubeš - Woitek, Duben, Vencl, Jelínek M., Hron, Koutenský, Eliáš, Janko, Kavalír, Matějka. V 60. minutě zasáhli do utkání: Putz, Kubů, Matoušek. V 90. minutě Čičatka.