FK Mladá Boleslav B-SK Zápy 4:0 (2:0)

Nepovedené utkání ze strany našich hráčů. V pořadí již třetí rezervní mužstvo prvoligového týmu, které jsme nedokázali porazit. V úvodu utkání náš tým začal velice aktivně a vytvářel si náznaky gólovych situací. Bohužel bez efektivního zakončení. V 20. minutě jsme se dopustili chyby ve středu hřiště a domácí po rychlém brejku otevřeli skore utkání. Od tohoto okamžiku jsme postupně ztráceli střed hřiště a klid při řešeni některych situacich. Domácí převzali režii utkání na své kopačky a trestali naše chyby. Opět naše chyba v rozehrávce a zkušený prvoligový Zahustel zvýšil na 2-0. Běžela teprve 25. minuta prvního poločasu. Přestože jsme se snažili z protiutoků ohrozit soupeřovu branku, znovu nas zradila efektivita v zakončení. Do druhého poločasu se trenér Doležal snažil trojim střídáním oživit naší hru. Bohužel ani snaha střídajících hráčů nevedla k obratu v utkání. Naopak domácí využili naší nepřesnosti a malé aktivity ve středu hřiště a postupně navýšil skore utkání na konečnych 4-0!!!!

Sestava Záp: Hrubeš - Růžek, Vencl, Duben, Jelínek M., Janko, Eliáš, Jelínek J.,Putz,Kavalír,Matějka,
Do druhého poločasu střídali: Hron, Woitek, Kubů, Koutenský
Připraveni byli: Doležal I., Matoušek, Mikor