Lokádu jsme porazili 5:3

SK Zápy – LOKO Vltavín 5:3 (3:2)

Branky: 1. Svoboda, 7. Jelínek M., 27., 59. Matějka, 66. Jelínek J. - 39. Prokeš, 40. Vokoun, 69. Valíček

Rozhodčí: Teuber - Vaňkát, Krupka

ŽK: Petrů, Novák, Svoboda - Komárek, Macháč, Vokoun

Diváci: 218

SK Zápy: Straka - Hakl, Petrů, Pavlík, Novák - Hron (76. Jíra), Pávek (82. Kovařík), Jelínek M., Svoboda (90. Lukashov), Jelínek J. (86. Kalaš) - Matějka (69. Hejný)

LOKO Vltavín: Pávek - Schidler (66. Pejša), Komárek, Uvíra, Pozníček - Janda (66. Podzimek), Macháč (75. Maruš), Hodas (81. Macháček), Vokoun, Šípek - Prokeš

Do utkání jsme vstoupili výborně. Hned z prbní akce jsme vstřelili gól. Novák na levé straně našel Matějku, který posunul míč na naběhnuvšího Honzu Jelínka, který se zbavil obránce a na zlatém podnose přihrál Svobodovi, který překonal bezmocného Pávka. O 6 minut později to bylo již 2:0. Hron potáhl po pravé straně míč, ve vápně našel Honzu Jelínka, který připravil palebnou pozici pro Martina Jelínka. Třetí branka padla ve 27. minutě, kdy po výkopu Straky od brány využil zaváhání kapitána hostů Hron, posunul na Matějku a ten ve skluzu mířil přesně k tyči. V tuto chvíli to s Lokádou nevypadalo dobře. Hostům se ale do poločasu podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Ve 39. minutě využil nedůslednosti zápské obrany Prokeš. 3:1. O minutu později to bylo již o jednu branku. Hosté zahrávali tresný kop a Vokoun nedal Strakovi šanci. 3:2.

Ve druhém poločase se nám podařilo brankami Matějky, kterému přihrával v úniku před prázdou bránu Honza Jelínek a právě Honzou Jelínkem po krásném voleji zpoza vápna, zvýšit na 5:2. Konečnou podobu výsledku utkání dal po standardní situaci hostující Valíček. Utkání tak skončilo 5:3