V Jirnech jsme prohráli 3:2

SK Viktorie Jirny – SK Zápy 3:2  (3:1)

Branky: 12. Melechovský, 18. Hruška, 20. Jelínek M. (vlastní) - 29. Hron, 58. Hakl

Rozhodčí: Teuber - Kapoun, Baum

ŽK: Melechovský- Svoboda, Putz

Diváci: 270

SK Viktoria Jirny: Otáhal - Parys, Hruška, Kejha, Čepelák - Škrovánek, Dubský (79.
Stöckner), Vondráček, Kocourek (60. Vandas) - Pokorný (90. Awuku), Melechovský

SK Zápy: Straka - Hakl, Jelínek M., Petrů, Novák - Hron, Pavlík (46. Kovařík), Svoboda,
Putz, Jelínek J. - Matějka

Do utkání jsme vstoupili aktivně, a v 8.minutě trefil břevno ze 30metrů Matějka, přesto se utkání pro nás nezačalo vyvíjet dobře. Ve 20.minutě jsme po brankách Melechovského, Hrušky a vlastní brance Martina Jelínka prohrávali 3:0. Poté jsme domácí přehrávali a vyústěním bylo snížení Hronem ve 29.minutě. I nadále jsme se snažili s nepříznivým stavem něco udělat. V 58.minutě snížil na 3:2 František Hakl a najednou nás bylo plné hřiště, hráli jsme agresivně, jednoduše a domácí jsme do ničeho nepouštěli. Bohužel jsme si nedokázali již vytvořit brankové příležitosti a tak jsme již podruhé za sebou prohráli.

Odčinit nepříjemnou sérii můžeme již tuto neděli, kdy k nám zajíždějí Štěchovice