SK Zápy – FCOlympia Hradec Králové 0:2 (0:0)

ŽK: Jelínek M., Putz, Matějka, Kovařík - Frydrych, Duben, Demeter, Korba

Diváci: 148

SK Zápy: Straka - Hakl, Pávek, Petrů, Novák - Hron (64. Pavlík), Svoboda, Jelínek M. (84. Kovařík), Putz (84. Kalaš), Jelínek J. - Matějka

FC Olympia Hradec Králové: Frydrych - Novotný, Duben, Šťastný - Poděbradský, Demeter, Piták, Kraják (46. Korba) - Prošek (84. Ptáček), Jukl (86. Kaťák), Očovan (90. Ličman)

Začátek prvního poločasu měl ve své režii Hradec, který se tlačil pře Straku, ale žádnou šanci si nevytvořil. Od 20. minuty převzali otěže utkání domácí a po zbytek poločasu byli aktivnějším týmem. Z toho pramenili i šance, do kterých se vždy dostal Honza Jelínek. Nejprve unikl po pravé straně a snažil se přehodit vyběhnuvšího golmana Frydrycha, ale bohužel netrefil branku. Poté byl ve vápně evidentně podražel, ale píšťalka rozhodčího Janocha zůstala klidná. Ve 38. minutě dostal opět Honza Jelínek balón do vápna, místo střely volil ještě kličku, kterou mu ještě nedávno spoluhráč Duben ukopl. A tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

Začátek druhého poločasu rozhodl o vývoji zbytku zápasu. Hosté po závaru uprostřed jejich půlky odkopli balon, který se dostal k Juklovi. Jukl balón potáhl do vápna a přes dvě zblokování se šťastně odrazil k Pitákovi, který už měl jednoduchou práci. 1:0. Domácí se snažili s vývojem utkání něco udělat, ale vůbec se nemohli do dobře bránícího soupeře dostat. Na dva nula zvyšoval v 61. minutě Jukl, když z rohu velkého vápna vymetl pavučiny na první tyči Strakovi brány. Ve zbytku utkání se již hrálo pouze mezi oběma vápny bez šancí na obou stranách.