ŽK:  Vrňák, Balata (oba Benešov)

Diváci: 150

SK Zápy: Straka - Hakl, Petrů (18. Novák), Pávek, Kovařík - Liener (88. Vorasický), Jelínek, Pavlík, Svoboda (74. Veselý), Putz - Matějka (90. Pergl)

SK Benešov: Repáň - Večera, Khodulia, Zákostelský (51. Adjei), Cvrček - Balata, Farkaš (66. Filip), Bohata (81. Skopec), Turek (81. Afanasenko) - Kučaba, Vrňák

Během prvního poločasu se více drželi u balonu domácí Zápy, recept na Repáně se jim dlouho nalézt nedařilo. Poprvé mohli mladého brankáře překonat ve 37. minutě, ale Repáně od inkasovaného gólu zachránila tyč. Ve 40. minutě domácí hráči bez úspěchu reklamovali, že už byl balon po střele za brankovou čarou Benešova. Do konce prvního poločasu se ale Zápy přece jen zaradovaly, v poslední minutě si na centrovaný balon nejvýše vyskočil Michal Pávek a vstřelil Benešovu gól do šatny - 1:0.
Ve druhém poločase měli domácí hráči po osmi minutách hry dvě velké šance, při té první mířil Putz pouze do Repáně, balon se odrazil k jeho spoluhráči, ale další střelecký pokus srazil jeden z obránců soupeře. Okolo šedesáté minuty se mohli domácí fotbalisté ujmout dvougólového vedení, Pávek se ujal exekuce penalty, ale střela mu vůbec nevyšla a zamířila vedle levé tyče, navíc Repáň dokázal vystihnout směr. Trvalo pouhých pět minut a v 61. minutě se domácí dvougólového vedení přece jen dočkali, Petr Putz si ve vápně vyskočil na centr a s dávkou štěstí dokázal pojistit vedení Záp - 2:0. Benešovští se do šancí nedostávali, naopak domácí mohli zvýšit svůj náskok a definitivně rozhodnout deset minut před koncem, střídající mladík Veselý ale svou šanci trestuhodně zahodil a nechal vyniknout gólmana.

Hodnocení trenérů:

Trenér M. Mašek (Zápy): „Pro nás dneska zasloužené vítězství. Celý zápas jsme dominovali, akorát jsme měli rozhodnout už dřív. Nedotáhli jsme nějaké akce do konce, chyběl klid ve finální či před finální fázi, který nás stál lepší výsledek, větší počet vstřelených gólů. Ale jinak si myslím, že jsme soupeře nepustili vůbec do ničeho, celou hru jsme kontrolovali a zaslouženě jsme vyhráli. Nejlepším hráčem našeho týmu byl útočník Tomáš Matějka"