SK Zápy - FK Zbuzany 1953 1:1 (1:1)

15.8.2021 nedělní prosluněný povečer, sportovní areál Fandy Maška a 3.kolo FORTUNA ĆFL B SK Zápy-FK Zbuzany 1-1. Kvalitní třetiligové utkání v němž hlavní úlohu hrála defenzivní činnost obou týmu a oba brankáři. Naše mužstvo vstoupilo do úvodu utkání velmi aktivně a získávalo územní převahu. V 10. minutě nebezpečně zakončoval naší snahu dobrou střelou P. Kavalír. Následně brankář hostí zlikvidoval stoprocentní šanci dobře hrajícímu T. Matějkovi. Domácí i nadále svou aktivní hrou získávali převahu, která byla korunována brankou T. Matějky po přihrávce P. Kavalíra 1-0. V 20. minutě po standardní situaci (aut.vhazování) a kombinaci našeho týmu nastřelil P. Kavalír břevno hostující branky. Také hostující tým předváděl dobré fotbalové kombinace, hlavně hráč černé pleti ve středu hřiště. Jejich snaha vyústila v 25. minutě po rohovém kopu, ve vyrovnání skóre utkání 1-1. Do konce prvního poločasu se střídali kombinační akce na obou stranách hřiště. Také druhý poločas utkání probíhal ve stejném pojetí jako závěr první púle. Náš tým nadále veden snahou utkání rozhodnout, využíval postupnou kombinaci a standardní situace. Hosté pak na rychlé protiutoky. V teto situaci, kdy se střídali šance na obou stranách hřiště, ukázali svou kvalitu oba brankáři. Utkání i přes nervozitu na obou stranách skončilo nerozhodným výsledkem.

Sestava: K. Hrubeš - L. Woitek, J. Duben, O. Vencl, M. Jelínek, J. Eliáš, Janko, L. Koutensky, P. Kavalír, V. Hron, T. Matějka,  v 70.min střídal Koutenského M. Kubu.

Další náhradníci: I. Doležal, P. Putz, M. Pavel, V. Cicatka, Matoušek