FK Přepeře - SK Zápy 2:2 (0:1)

FK Přepeře - Zápy, další utkání našeho týmu skončilo i přes naše dvougolové vedení remízou 2-2. Zápas z pohledu hostujícího týmu byl jako den a noc. Výkon v prvním poločase odpovídal záměrům a pokynům trenéra. Náš tým byl od počátku utkání aktivní, pohyblivý a dobrou kombinaci si vytvářel brankové příležitosti. Ve 22. minutě po rychlém brejku K. Janka a zpětné přihrávce otevřel skóre utkání M. Jelínek. Postupně domácí hráči vyrovnávali hru a standadnimi situacemi byli nebezpeční před naší brankou. Zde potvrzoval svůj dobrý výkon brankář K. Hrubeš. Také v úvodu druhého poločasu jsme i přes zvýšenou aktivitu domácích měli brankové příležitosti. V 50. minute po dobře zahraném rohovém kopu V. Hronem navýšil naše vedení T. Matějka! Následně náš tým měl další možnosti zvýšit naše vedení, ale neúspěšně. Nedáš - dostaneš, platilo i zde. V 58. minutě snížili domácí po stardandni situaci na 1-2. V tomto čase se rozhodovalo o osudu utkání. Zápy postupně ztráceli střed hřiště a domácí rychlou kombinaci získávali stále větší převahu. V 83. minutě utkání se domácím podařilo vyrovnat na 2-2. Z dobře rozehraného utkání se stalo drama. V 3. minutě nastavení po ruce našeho hráče nařídil rozhodčí Nenadál (mimochodem druhý poločas velice nepřesný a hlavně jednostranný) pokutový kop!!  Zde potvrdil svůj kvalitní výkon brankář Karel Hrubeš. Penaltu zneškodnil a zachránil pro naše mužstvo bod.

Sestava SK Zápy: Hrubeš - Woitek, Duben, Vencl, M. Jelínek, Hron, Koutenský, Eliáš Janko, Kavalír, Matějka. Do utkání dále střídali Matoušek, Kubů, Pávek.