SK Zápy - FK Hradec Králové B 3:2 (1:2)

Náročné utkání pro zápske mužstvo jenž mělo v nohách těžký pohárový zápas s V. Žižkov. Tomu také odpovídal průběh prvního poločasu. Byl to souboj odehrávající se především ve středu hřiště, našich ztrátách míče ve středu hřiště a rychlích útoku velmi posíleného soupeře hráči A mužstva. Zde znovu skvěle zasahoval brankář Hrubeš. V 13. minutě po rohovém kopu P. Kavalírem otevřel skóre utkání O. Vencl. Vedeni netrvalo dlouho. Soupeř rychle dvakrát udeřil a do konce poločasu obrátil skóre utkání ve svůj prospěch 1-2. Do druhé půle změnil trenér Doležal herní systém a náš tým vytvořil velký tlak na mladé hráče soupeře. Nejprve se v obrovské gólové šanci ocitl aktivní K. Janko, ale neuspěl. Dalším dobrým tahem domácího trenéra bylo střídání hráčů. Právě střídající M.Kubů po přihrávce K. Janka srovnal na 2-2. Netrvalo dlouho a v 65. minutě tentýž hráč po autovém vhazování a chybě soupeře zvýšil na 3-2. V závěru utkání kdy hosté hráli vabank podržel Zápský gólman Hrubeš, který zlikvidoval nebezpečný přímý kop a další závary soupeře. Poděkování ovšem patří celému týmu, který zápas opravdu vydřel a šel až na pokraj svých sil, tento týden byl opravdu výživný o to víc si toho vážíme.

Sestava SK Zápy: Hrubeš - Woitek, Pávek, Vencl, Mikor, Hron, Eliáš, Jelínek, Janko, Kavalír, Matějka. Během utkání stridali:Kubu, Koutensky, Matoušek a připraveni byli I. Doležal, Čičatka.