FK Chlumec nad Cidlinou - SK Zápy 0:1 (0:1)

Pořekadlo "Jako sedláci u Chlumce" tentokrát zasáhlo domácí FK Chlumec n. C. - SK Zapy 0-1(0-1). Naši hráči vstoupili do utkání s přesvědčením získat tři důležité body. Tomu také odpovidalo dění na hřišti, z kvalitní defenzívy a dobré fotbalové kombinace jsme si vytvářeli gólové situace. V 15. minutě po vyhraném souboji ve středu hřiště, získal míč P. Kavalír a přihrávkou vyslal do brejku Vojtu Hrona, který se nemilil a otevřel skóre utkání 0-1!!!. Domaci hráči se postupně dostávali do hry a ohrožovali naší branku. V 35. minutě měli domácí největší šanci v utkání, kdy po jednom protiútoku trefili tyč branky K. Hrubeše. V úvodu druhého poločasu se chlumečtí snažili vyrovnat stav utkání, ale naši borci aktivní a kombinační hrou soupeře přehrávali. V rozmezí mezi 50. a 65. minutou jsme si vypracovali několik slibných situaci, které mohli rozhodnout o osudu utkání již dříve. Naše nevyužité gólovky pomohli domácím k závěrečnému tlaku. Trenér Doležal správně zareagoval a střídáním, kdy do hry poslal zkušené borce, rozdrobil zvyšující tlak soupeře. Naši hráči byli proti a zvýšeným úsilím odolali a zaslouženě si odvezli důležité tři body!!!

Sestava: Hrubeš - Jelínek M., Duben, Vencl, Mikor, Hron, Eliáš, Janko, Koutensky, Kavalír, Matějka, střídali Růžek, Kubu, Putz, Pavek,  dále byli připraveni Ivo Doležal a Čičatka.