Mol Cup 3. kolo: SK Zápy - FC Hradec Králové 0:4 (0:1)

Zapští "Válečníci" versus Hradečtí "Votroci". Pohárové utkání, které do sportovní arény Fandy Maška přivedlo v pohodě hrající ligové fotbalisty v pravě probíhající soutěži Fortuna ligy. Naši hráči vstoupili do utkání velice odhodlaně a se snahou poprat se o dobrý výsledek. Přestože hradečtí během hry získávali územní převahu, naši borci se především zásluhou standardnich situaci dostávali do brankovych příležitostí. Bohužel bez golového zakončení. Ve 38. minutě se ligiste po dobré a rychlé kombinaci dostali po střele Kubaly do vedení 1:0. Ve druhém poločase jsme se snažili o vyrovnání nepříznivého skóre. Nadále jsme se dobrou kombinaci dostávali k brankovym příležitostem. V 78. minutě po souboji ve středu hřiště a rychlé kombinaci "votroci" navýšili skóre na 2:0. Oba trenéři v tomto čase využili střídání hráčů. Tento tah vyšel lépe hostům, kteří v rozmezí 83. až 86. minutě rozhodli dvěma rychlými brejky o osudu pohárového utkání na konečných 0:4.Takže tentokrát nás i přes dobrý a bojovný výkon zradila přípravná fáze a zakončení.

Sestava: Hrubeš - Jelínek M., Růžek, Duben, Mikor, Eliáš, Koutensky, Woitek, Putz, Janko,Kubů.
Střídali: Hron, Vencl, Matoušek a dále byli připraveni I. Doležal, Pavek, Kavalír, Čičatka